Opis inwestycji

Oferta komfortowych, przestronnych domów na osiedlu Dojlidy Górne. Trzy segmenty w zabudowie szeregowej powstają przy ul. Perłowej w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych. Rozpoczęcie prac budowlanych nastąpiło w maju 2017 r., a zakończenie planowane jest na przełomie lipca/sierpnia 2018 r. Oferujemy segment środkowy o powierzchni 144,10 m2 na działce o powierzchni 226 m2. Osiedle jest dobrze skomunikowane z centrum miasta - w pobliżu znajdują się przystanki autobusowe (2,101,N4), ścieżki rowerowe, sklepy (np. Biedronka), dwa przedszkola, szkoła podstawowa, a nieco dalej Centrum Medyczne Dojlidy.
Dwukondygnacyjne segmenty o powierzchni od 140 do 144 m2 na działkach o powierzchni od 226 m2 do 337 m2 ,zaprojektowane zostały z myślą o wygodzie i komforcie. W części dziennej, na parterze znajduje się przestronny salon, kuchnia, toaleta, garaż i kotłownia. Druga kondygnacja to strefa prywatna z czterema sypialniami i łazienką. Przestronny duży ogród na tyłach domu stwarza idealne miejsce na relaks. Otoczenie zieleni, cisza i prywatność, to bezcenne atuty dla wszystkich zabieganych. Atutem naszej budowy jest strop betonowy nad piętrem mieszkalnym, a nie z płyt kartonowo-gipsowych. Piętro nie posiada skosów, dzięki czemu pomieszczenia są bardziej "ustawne".
Działki zostały uzbrojone w niezbędne media, tj., przyłącza wodno – kanalizacyjne, prąd, gaz. Domy zostaną ogrodzone, a podjazd przed garażem będzie wyłożony kostką polbrukową. Z kostki zostanie wykonana również opaska wokół domu. Każdy segment ma zapewniony garaż + miejsce postojowe na podwórku przed budynkiem. Domy będą oddane do użytkowania i będą w stanie deweloperskim. Elewacje zostaną wykonane w jasnych, estetycznych kolorach.

Parametry
  • Typ zabudowy: Zabudowa szeregowa
  • Garaż: Tak

Segmenty

Lokalizacja

Skontaktuj się z nami
Chętnie odpowiemy na wszystkie twoje pytania.