Nasi Klienci Kupują taniej

Leroy Merlin specjalizuje się w sprzedaży produktów i rozwiązań służących polepszaniu warunków mieszkaniowych. Firma rozpoczęła działalność we Francji w 1923 roku, kiedy Adolf Leroy wraz z żoną Różą Merlin otworzyli swój pierwszy sklep, w którym sprzedawali materiały do budowy i remontu.„KAJA” Alfred Olszewski jest firmą produkcyjno-handlową, która od 1990 roku zajmuje się produkcją i dystrybucją oświetlenia. Odbiorcom oferują produkty własne oraz najlepszych i największych firm oświetleniowych z Polski i z zagranicy. W swojej ofercie mają około 18 000 wzorów żyrandoli, lamp, kinkietów, plafonier, systemów halogenowych, systemów LED i osprzętu elektrycznego, dzięki temu jesteśmy w stanie wyjść naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Z ofertą mogą się Państwo zapoznać odwiedzając salon przy ul. Białostockiej 1B w Łyskach lub przez stronę www.sklep.kaja.com.pl.Projekty aranżacji wnętrz mieszkań i domów jednorodzinnych a także biur i obiektów użyteczności publicznej. Celem jest tworzenie pięknych, funkcjonalnych wnętrz spełniających Państwa oczekiwania.
Oferta zawiera zarówno przygotowanie projektów wnętrz jak i nadzór nad ich realizacją. Firma współpracuje ze sprawdzonymi wykonawcami prac budowlanych i wykończeniowych. Podejmują się kompleksowej realizacji projektu, w tym wykonania i montażu zaprojektowanych mebli i nietypowych obiektów dekoracyjnych.
Zgłoś się po indywidualną ofertę dla klientów Pogoda Invest na www.3d-art-projekt.pl


AKCESS Starosta i Wspólnicy Spółka Jawna

Obecnie Akcess jest wiodącą w regionie firmą handlową, prowadzącą sprzedaż hurtową i detaliczną.
W asortymencie znajdują się krajowe oraz importowane materiały budowlane i artykuły aranżacji wnętrz.
Dzięki doskonałym kontaktom z renomowanymi firmami polskimi i zagranicznymi, promują w regionie najnowsze trendy wzornicze oraz najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne w branży.


Auto-Dav. PHU. Steckiewicz P. ul. Zagórki 18, 15-587 Białystok; tel. 85 743 34 76


Skontaktuj się z nami
Chętnie odpowiemy na wszystkie twoje pytania.