Nasi Klienci Kupują taniej

Leroy Merlin specjalizuje się w sprzedaży produktów i rozwiązań służących polepszaniu warunków mieszkaniowych. Firma rozpoczęła działalność we Francji w 1923 roku, kiedy Adolf Leroy wraz z żoną Różą Merlin otworzyli swój pierwszy sklep, w którym sprzedawali materiały do budowy i remontu.


Auto-Dav. PHU. Steckiewicz P. ul. Zagórki 18, 15-587 Białystok; tel. 85 743 34 76


VEGA-MEBLE to salon meblowy z Księżyna koło Białegostoku, istniejący na rynku od 1989 roku. Obecnie jedna z największych firm sprzedających meble w Polsce. Powierzchnia handlowa salonu meblowego wynosi ok. 9000 m2. W asortymencie sklepu znajdą Państwo meble z największych i najbardziej renomowanych fabryk. Specjalnością sklepu meblowego jest sprzedaż mebli stylowych i nowoczesnych. VEGA-MEBLE oferuje duży wybór ekskluzywnych mebli do gabinetu czy salonu. Duża część z oferowanych mebli wypoczynkowych i gabinetowych dostępna jest w atrakcyjnych, niskich cenach.


Glazur – Łuczaj jest rodzinną firmą istniejącą na rynku materiałów budowlanych od przeszło 18 lat. Jesteśmy czołowym dystrybutorem materiałów i chemii budowlanej z kraju i zagranicy. Staramy się, aby każdy Klient trafiający do nas został profesjonalnie i kompleksowo obsłużony, w pełnym zakresie swoich potrzeb.Jesteśmy profesjonalistami w obrocie nieruchomościami. Jako marka mieszkajusiebie.pl, istniejemy od 2015 roku, jednak z branżą jesteśmy związani dużo dłużej. Założycielami firmy są Maciej Bancarewicz oraz Karol Zimnoch. Obaj pracowali dla największej w Polsce firmy pośrednictwa finansowego, działającej w obszarze kredytów hipotecznych.


Skontaktuj się z nami
Chętnie odpowiemy na wszystkie twoje pytania.