Nasi Klienci Kupują taniej

Leroy Merlin specjalizuje się w sprzedaży produktów i rozwiązań służących polepszaniu warunków mieszkaniowych. Firma rozpoczęła działalność we Francji w 1923 roku, kiedy Adolf Leroy wraz z żoną Różą Merlin otworzyli swój pierwszy sklep, w którym sprzedawali materiały do budowy i remontu.

Salon Łazienek ELEMENTS To oni pomogą w doborze produktów i przedstawią rozwiązania dopasowane do układu pomieszczenia, oczekiwań, marzeń i budżetu klienta. Na ich podstawie przygotują wizualizację 3D wymarzonej łazienki.
Dla naszych klientów został przygotowany specjalny 20% rabatZOV meble Białystok oferuje meble na wymiar do kuchni, salonu, garderoby. W meblach łączy trwałość, nowoczesny design, funkcjonalność i ponadczasowy charakter. Zajmuje się kompleksową obsługą w zakresie mebli na wymiar - od projektu po montaż, tak żeby klient czuł się zaopiekowany na każdym kroku. Adres salonu: Przędzalniania 60, Białystok, tel. 730 900 995.„KAJA” Alfred Olszewski jest firmą produkcyjno-handlową, która od 1990 roku zajmuje się produkcją i dystrybucją oświetlenia. Odbiorcom oferują produkty własne oraz najlepszych i największych firm oświetleniowych z Polski i z zagranicy. W swojej ofercie mają około 18 000 wzorów żyrandoli, lamp, kinkietów, plafonier, systemów halogenowych, systemów LED i osprzętu elektrycznego, dzięki temu jesteśmy w stanie wyjść naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Z ofertą mogą się Państwo zapoznać odwiedzając salon przy ul. Białostockiej 1B w Łyskach lub przez stronę www.sklep.kaja.com.pl.


AKCESS Starosta i Wspólnicy Spółka Jawna

Obecnie Akcess jest wiodącą w regionie firmą handlową, prowadzącą sprzedaż hurtową i detaliczną.
W asortymencie znajdują się krajowe oraz importowane materiały budowlane i artykuły aranżacji wnętrz.
Dzięki doskonałym kontaktom z renomowanymi firmami polskimi i zagranicznymi, promują w regionie najnowsze trendy wzornicze oraz najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne w branży.


Auto-Dav. PHU. Steckiewicz P. ul. Zagórki 18, 15-587 Białystok; tel. 85 743 34 76


Skontaktuj się z nami
Chętnie odpowiemy na wszystkie twoje pytania.