Nasi Klienci Kupują taniej

Leroy Merlin specjalizuje się w sprzedaży produktów i rozwiązań służących polepszaniu warunków mieszkaniowych. Firma rozpoczęła działalność we Francji w 1923 roku, kiedy Adolf Leroy wraz z żoną Różą Merlin otworzyli swój pierwszy sklep, w którym sprzedawali materiały do budowy i remontu.Projekty aranżacji wnętrz mieszkań i domów jednorodzinnych a także biur i obiektów użyteczności publicznej. Celem jest tworzenie pięknych, funkcjonalnych wnętrz spełniających Państwa oczekiwania.
Oferta zawiera zarówno przygotowanie projektów wnętrz jak i nadzór nad ich realizacją. Firma współpracuje ze sprawdzonymi wykonawcami prac budowlanych i wykończeniowych. Podejmują się kompleksowej realizacji projektu, w tym wykonania i montażu zaprojektowanych mebli i nietypowych obiektów dekoracyjnych.
Zgłoś się po indywidualną ofertę dla klientów Pogoda Invest na www.3d-art-projekt.pl


AKCESS Starosta i Wspólnicy Spółka Jawna

Obecnie Akcess jest wiodącą w regionie firmą handlową, prowadzącą sprzedaż hurtową i detaliczną.
W asortymencie znajdują się krajowe oraz importowane materiały budowlane i artykuły aranżacji wnętrz.
Dzięki doskonałym kontaktom z renomowanymi firmami polskimi i zagranicznymi, promują w regionie najnowsze trendy wzornicze oraz najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne w branży.


Auto-Dav. PHU. Steckiewicz P. ul. Zagórki 18, 15-587 Białystok; tel. 85 743 34 76


VEGA-MEBLE to salon meblowy z Księżyna koło Białegostoku, istniejący na rynku od 1989 roku. Obecnie jedna z największych firm sprzedających meble w Polsce. Powierzchnia handlowa salonu meblowego wynosi ok. 9000 m2. W asortymencie sklepu znajdą Państwo meble z największych i najbardziej renomowanych fabryk. Specjalnością sklepu meblowego jest sprzedaż mebli stylowych i nowoczesnych. VEGA-MEBLE oferuje duży wybór ekskluzywnych mebli do gabinetu czy salonu. Duża część z oferowanych mebli wypoczynkowych i gabinetowych dostępna jest w atrakcyjnych, niskich cenach.


Glazur – Łuczaj jest rodzinną firmą istniejącą na rynku materiałów budowlanych od przeszło 18 lat. Jesteśmy czołowym dystrybutorem materiałów i chemii budowlanej z kraju i zagranicy. Staramy się, aby każdy Klient trafiający do nas został profesjonalnie i kompleksowo obsłużony, w pełnym zakresie swoich potrzeb.


Skontaktuj się z nami
Chętnie odpowiemy na wszystkie twoje pytania.