Opis inwestycji

Zamieszkaj we własnym domu z ogrodem. Nasza oferta skierowana jest do osób ceniących ciszę, bezpieczeństwo oraz estetykę otoczenia. Przyjazna architektura, proste rysy budynku, duże okna i bardzo funkcjonalne układy pomieszczeń, to najważniejsze kryteria wyboru, które w tym przypadku zostały w pełni zaspokojone.
Proponujemy Państwu 4 domy w zabudowie szeregowej na osiedlu Wygoda przy ul. Wąskiej 41. Są to dwukondygnacyjne budynki posiadające odrębną, własną działkę. Mają one powierzchnię 177,33 m2, a ich działki od 257 m2 do 348 m2. Na parterze większość powierzchni zajmuje jasny, przestronny pokój dzienny, z którego można wyjść na taras oraz do własnego ogrodu. Na parterze znajduje się również wc oraz dwustanowiskowy garaż. Natomiast na piętrze zaprojektowano, wygodne sypialnie, łazienkę, dwie garderoby, pralnię. Wszystkie pomieszczenia w budynku posiadają pełną wysokość. Każdy segment posiada własne ściany nośne konstrukcyjnie niepołączone z sąsiednim budynkiem. Stąd sąsiadów dzieli podwójny mur zapewniając maksymalną izolację akustyczną. Pełna własność domu i działki.
Nowoczesna zabudowa sprawia, iż z wielką przyjemnością wraca się do spokojnego miejsca po całym dniu w ruchliwym mieście. Bliskość Centrum Sportów Miejskich przy ul. Węglowej sprawia, że każdą wolną chwilę z rodziną można spędzić aktywnie.

Parametry
  • Typ zabudowy: Zabudowa szeregowa
  • Garaż: Tak

Rzuty

Ładuję rzut...

Segmenty

Lokalizacja

Skontaktuj się z nami
Chętnie odpowiemy na wszystkie twoje pytania.