Opis inwestycji

UWAGA: DO KAŻDEJ DZIAŁKI DOPROWADZONE SĄ JUŻ WSZYSTKIE MEDIA TZN.: PRĄD, GAZ, WODA , KANALIZACJA.
ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ POWIĘKSZENIA DZIAŁKI o pow. dodatkową ok. 1000 m2 DLA KAŻDEGO SEGMENTU !!!
Osiedle oddalone zaledwie 3 km od Białegostoku (ul. Mickiewicza – Sąd).
Dojazd do osiedla z centrum np. ul. Legionową zajmuje zaledwie kilka minut. Przystanek MPK linii 7 znajduje się w odległości ok 300 m.
Dojazd do osiedla drogą z polbruku i destruktu asfaltowego.
Tutaj poczują się Państwo jakby mieszkali na wsi a jednocześnie dojazd do pracy zajmie kilka chwil.
W miejscowości Olmonty oprócz przystanku autobusowego znajduje się sklep spożywczy.
Osiedle składa się z 16 budynków jednorodzinnych wolnostojących.
Głównymi atutami domu jest funkcjonalne i ergonomiczne wnętrze, zwarta bryła budynku zapewniająca ekonomiczność eksploatacji (małe straty ciepła) oraz harmonijne połączenie strefy dziennej z tarasem i ogrodem. Elewacje utrzymane są w jasnej kolorystyce z drewnianymi elementami wykończenia, co nadaje mu niepowtarzalnego wyglądu.
Budynek ma jasny podział stref, który rozdziela rytm dnia i nocy, między przestrzeń parteru i piętra. Dół to strefa relaksu. W przestronnym salonie, połączonym z kuchnią, znalazło się miejsce na kominek. Bezpośrednio stąd, wyjdziemy na taras i do ogrodu. Dodatkowo do 
dyspozycji mamy łazienkę, pralnię, wiatrołap i obszerny korytarz z klatką schodową oraz garaż jednostanowiskowy i kotłownię. Na piętrze są trzy lub cztery (do wyboru opcja)  pokoje/sypialnie w tym jeden z garderobą, duża, przestronna łazienka oraz dodatkowa garderoba. Zaletą domów są 2 pełne kondygnacje (bez skosów na piętrze), co daje więcej przestrzeni oraz to, że nad piętrem strop będzie betonowy, a nie z suchego tynku. Budynki oddane będą do użytkowania i oferowane są w stanie deweloperskim, obejmującym wykończenie na zewnątrz (bez kostki polbrukowej) jak i wewnątrz (tynki cementowo-wapienne, posadzki, instalacje elektryczne, TV, internet, alarm, wodne, C.O. z grzejnikami i ogrzewaniem podłogowym). Zapewnione są wszystkie niezbędne media (prąd, gaz, wod-kan). Dodatkowe miejsce postojowe na samochód znajdować się będzie na podwórku przed domem.
Należy nadmienić, iż Olmonty objęte są miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i okolice przeznaczone są pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą.
Na dom wystawiamy f-rę VAT więc kupujący nie płaci podatku PCC u notariusza (oszczędność ok. 9 tys zł). Budynek położony na nowoczesnym osiedlu wśród zieleni, miejsce bardzo blisko Białegostoku a jednocześnie ciche i kameralne.

Obecnie powstają dwa domy w zabudowie bliźniaczej na dużych działkach.

Należy nadmienić, iż Olmonty objęte są miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i okolice przeznaczone są pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą.

Parametry
  • Typ zabudowy: Bliźniak
  • Garaż: Tak

Dom

Lokalizacja

Skontaktuj się z nami
Chętnie odpowiemy na wszystkie twoje pytania.